Průvodce používání Zlatého Systému!

Vítejte v průvodci. Zde najdete veškeré informace týkající se sázení pomoci statistik. Díky ním můžete své tipy opřít o reálná data.

Zlatý Systém Vám pomůže na každý den najít ty nejlepší tipy, bez ohledu na míru vašich sportovních zkušenosti!

Zlatý Systém je automatizovaný statistický systém, který sleduje a porovnává data až z 2400 týmů z celého světa. Na základě těchto dat náš chytrý systém vypočítává pravděpodobnost určitých sázek, a to 24 hodin denně, 365 dní v roce. Zlatý Systém na každý den vybere jen ty nejzajímavější zápasy, které každý „PREMIUM“ člen vidí v přehledné tabulce.

Pomoci tohoto systému Vám už nikdy žádný zajímavý zápas neuteče!

Jaké ANALÝZY poskytujeme?

Poskytujeme analýzy ze 118 fotbalových lig z celého světa. Přehled analýz ukazuje vždy data ze současné fotbalové sezóny. Pokud konkrétní fotbalová sezóna skončí, všechny statistiky se aumotaticky přenastaví, aby sestup nebo naopak postup daných týmů nezkresloval údaje do nastávající sezóny.

Statistiky ze zápasů daného týmu, v konkrétní fotbalové lize, se začnou pro „PREMIUM členy“ zobrazovat v přehledné tabulce, až po odehraných šesti zápasech. Důvodem je poskytnout prostor tomu, aby se data srovnala, a systém tak mohl objevit nejlepší příležitosti k sázení!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Neposkytujeme statistiky z pohárových soutěží, jako je (Evropská liga, Liga mistrů, Český pohár atd.). Důvodem je příliš mnoho proměnných, a příliš málo statistik, ze kterých by se dalo vycházet.

Co znamenají jednotlivá procenta?

Tato čísla znázorňují procentuální pravděpodobnost, ve které se událost v zápase doposud stala, v rámci současné fotbalové sezóny. Například, pokud u týmu „A“ za tuto sezónu, bylo na domácím hřišti vstřeleno 9 z 10 domácích zápasů více než 1.5 gólů, bude systém v naší „PREMIUM TABULCE“ zobrazovat 90% pravděpodobnost na to, že v dalším domácím zápase tohoto týmu padne více než 1.5 gólů. To ale neznamená že je pouze 10% šance prohry. Ze statistik lze však snadno vypozorovat, že jde o zajímavou příležitost k potencionálnímu sázení!

Procenta na stránce „STATISTIKY" fungují ale na jiném principu. Náš systém udělá analýzu všech zápasů ze 118 fotbalových lig, a zkombinuje statistiky dvou týmů, které se proti sobě mají utkat. Algoritmus pracuje s domácí statistikou domácího týmu, a hostující statistikou hostujícího týmu. Výpočty pravděpodobností, které vidíme v přehledné tabulce STATISTIK, jsou tvořena součtem domácí a hostující statistiky, a jeho následným vydělením dvěma.

Je důležité si uvědomit, že procenta, která jsou zobrazena na stránkách, nepředstavují garanci výsledku utkání!

Statistiky týmu – jak je zobrazujeme a jak je používat

Statistiky týmů jsou rozdělovány na „domácí“ a „hostující“, v současné době na naších stránkách analyzujeme přes 2300 týmů. Děláme všechno proto, aby pro Vás vyhledávání zajímavých příležitosti k Vašemu sázení, bylo co nejpřehlednější a nejsnadnější!

Čísla (%) rozlišujeme podle barev, to Vám umožní jednoduše identifikovat zajímavou událost k sázení, s vysokou pravděpodobností na výhru!

Výrazně zelená: VYSOKÁ PRAVDĚPODOBNOST!
Žlutá: STŘEDNÍ PRAVDĚPODOBNOST
Červená: MALÁ PRAVDĚPODOBNOST

Na co mám vsadit?

Zlatý Systém vám nedává tipy. Neřekneme vám, na co přesně byste měl/a či neměl/a vsadit. Účelem našeho systému je pomoct Vám vyhledat zápasy, u kterých se události vyskytují častěji nebo naopak málo, a poskytnout vám pevnou hodnotu, na základě níž si můžete vsadit. Pokud má událost neobvykle vysokou či nízkou pravděpodobnost, znamená to, že se děje pravidelně a je zde vysoká pravděpodobnost výhry. 

Webová stránka STATISTIK – jak funguje?

Systém denně vyhledává nejzajímavější příležitosti k sázení ze 118 fotbalových lig, a ty nejlepší výběry následně vkládá do přehledné tabulky na stránce „STATISTIKY“, ke které má přístup každý „PREMIUM“ člen. Data ze zápasů, u konkrétní fotbalové ligy se do našeho systému nedostanou, dokud týmy neodehrají minimálně 6 fotbalových utkání. Důvodem je, aby se data srovanala, a vy mohli obdržet ty nejlepší události pro Vaše sázení!

Přehledy v “TABULCE STATISTIK“ zezelenají, pokud je procento pravděpodobnosti následující - +1.5 gólů 70%, +2.5 gólů 70%, BTTS 70% a FH 70%. Statistiky pod touto (%) hodnotou jsou zobrazeny červeně, to ale neznamená, že je není možné pro sázku použít!

Červené statistiky lze využít k tzv.„opačnému“ sázení, to znamená, že se něco nestane, např. BTTS NE (každý tým nedá gól); nebo Under 2.5 gólů (padne méně než 2.5 gólů).

Co nikdy nedoporučujeme, je náhodný výběr nejvyšších procent a jejich bezhlavé naházení událostí do Vašeho „aku tiketu“. Je nutné udělat detailnější průzkum, například zkontrolovat současnou formu týmů, zranění hráčů obou týmů apod. Například v zápase může být 95% pravděpodobnost na to, že padne více než 1.5 gólů. To může znamenat, že oba týmy vždy hodně inkasují hodně gólů, ale vstřelí jich málo, na tyto zápasy není vhodné sázet.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Zobrazená procenta Vám nezaručí výsledek zápasu. Procenta znázorňují (%) šanci, která se doposud tuto sezónu v historii stala, pouze v rámci zápasů konkrétní fotbalové ligy. Pravděpodobnostní hodnota 95% neznamená, že máte jen 5% šanci na prohru.

VYSVĚTLIVKY STATISTIK:

+0,5 (OVER 0,5) – Pravděpodobnost, kdy v zápase padl minimálně 1 gól
+1,5 (OVER 1,5) - Pravděpodobnost, kdy v zápase padly minimálně 2 góly
+2,5 (OVER 2,5) – Pravděpodobnost, kdy v zápase padly minimálně 3 góly
BTTS (KAŽDÝ TÝM DÁ GÓL) – Pravděpodobnost, kdy každý tým dá v zápase alespoň jeden gól
FH (GÓL V 1. POLOČASE) – Pravděpodobnost, kdy v 1. poločase padl minimálně jeden gól
SH (GÓL V 2. POLOČASE) – Pravděpodobnost, kdy v 2. poločase padl minimálně jeden gól

VYSVĚTLIVKY STATISTIK TÝMŮ:

VSTŘELENÉ GOLY – Průměrný počet vstřelených gólu týmu na domácím / hostujícím hřišti.
OBDRŽENÉ GÓLY – Průměrná počet obdržených gólů týmu na domácím / hostujícím hřišti.

Často kladené dotazy

Napadají vás další otázky jak Zlatý systém funguje? Tady pravděpodobně najdete odpověď. Pokud vám ale můžeme s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Nenašli jste odpoveď

info@zlatysystem.cz

JAK FUNGUJÍ STATISTIKY?

Zlatý Systém denně vyhledává nejzajímavější události k sázení ze 118 fotbalových lig, a ty nejlepší výběry následně vkládá do přehledné tabulky na stránce „STATISTIKY“, ke které má přístup každý „PREMIUM“ člen.

NA CO MÁM VSADIT?

Zlatý Systém vám nedává tipy, neřekneme vám, na co přesně byste měli či neměli vsadit. Naši členové získávají výhodu lépe odhadnout správnost svého tipu, a to díky reálným statistikám z předchozích zápasů na základě přesných dat.

KOLIK SE DÁ VYDĚLAT?

Ti nejlepší členové našeho prémiového klubu, si na základě tvrdých dat ze Zlatého Systému dokážou vydělat až desetitisíce korun měsičně.

Zlatý Systém byl vytvořen, za účelem pomoct sázkařům najít ty správné fotbalové tipy, k dokonalým výsledkům, které všichni chceme!

ÚSPĚŠNOST SYSTÉMU
+0,5
97%
+1,5
86%
+2,5
78%
FH
80%
SH
82%
BTTS
71%
75-100%